Contacte

S.C. PETRUZALEK COM SRL
Strada Teodor Pallady, nr. 47,
Cladirea HBC, intrarea A, etaj 3
Sector 3, București,
RO-032258, Romania

Telefon: +4021.224.69.00
Fax : +4021.224.69.01
E-mail: office@petruzalek.ro

Comenzi

Fax: +4021 224 69 01
Mail: comenzi@petruzalek.ro


Departmentul tehnic

Fax:  +4021 224 69 01
Mail: service@petruzalek.ro

Sugestii, recomandari, consultanta, reclamatii

Mail: office@petruzalek.ro


Departmentul vanzari

Machine Sales
Cristian Rosca

Mobil +40 743 00 20 07
rosca@petruzalek.ro
skype id:cristian.roscareddog

Key Account
Mihaela Dirzu

Mobil +40 755 02 65 00
mihaela.dirzu@petruzalek.ro 
skype id:mihaela.dirzu

Sales Central and South Romania
Georgian Spantu
Mobil +40 744 68 94 68
georgian.spantu@petruzalek.ro

Sales North Romania
Daniel Tarus
Mobil +40 744 78 10 87
daniel.tarus@petruzalek.ro

Sales East Romania
Mihai Rezniciuc
Mobil +40 744 59 11 99
mihai.rezniciuc@petruzalek.ro

Sales West Romania 
Marius Boroanca

Mobil +40 744 38 62 63
marius@petruzalek.ro
skype id: boroanca.marius

Departmentul achizitii si logistica

Supply Chain Manager
Elena Rusu
Mobile: +40 755 089 458
elena.rusu@petruzalek.ro

Formular de contact


Căsuţele marcate cu * sunt obligatorii

RO