Contacte

S.C. PETRUZALEK COM SRL
Strada Teodor Pallady, nr. 47,
Cladirea HBC, intrarea A, etaj 3
Sector 3, București,
RO-032258, Romania

Telefon: +4021.224.69.00
Fax : +4021.224.69.01
E-mail: office@petruzalek.ro

Comenzi

Fax: +4021 224 69 01
Mail: comenzi@petruzalek.ro


Departmentul tehnic

Fax:  +4021 224 69 01
Mail: service@petruzalek.ro

Sugestii, recomandari, consultanta, reclamatii

Mail: office@petruzalek.ro


Departmentul vanzari

Sales Center and East Romania 
Cristian Rosca

Mobil +40 743 00 20 07
rosca@petruzalek.ro
skype id:cristian.roscareddog

Key Account
Mihaela Dirzu

Mobil +40 755 02 65 00
mihaela.dirzu@petruzalek.ro 
skype id:mihaela.dirzu

Sales East Romania 
Lucian Chiperi
Mobil +40 744 78 10 87
lucian.chiperi@petruzalek.ro
skype id:lucian.chiperi

Sales North Romania
Laura Banciu
Mobil +40 744 59 11 99
laura@petruzalek.ro

Sales West Romania 
Marius Boroanca

Mobil +40 744 38 62 63
marius@petruzalek.ro
skype id: boroanca.marius

Departmentul achizitii si logistica

Supply Chain Manager
Elena Androne
Mobile: +40 755 089 458
elena.androne@petruzalek.ro

Formular de contact


Căsuţele marcate cu * sunt obligatorii